AAA Boutique
Pontiac
CHF 1,690
Available, delivery time: 3-4 weeks
Product number:
201111441501
Product information "AAA Boutique"
950 Silver by Pontiac
| Case: | Silber |
|---|---|
| Condition: | Good |
| Dial: | Index |
| Dial Colour: | brown |
| Height (approx.): | 9.5 mm |
| Movement: | Manual |
| Strap: | Silber |
| Waterproof: | No |
| Wrist Size: | 15 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 14.8 mm, 39.6 mm |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
No reviews found. Share your insights with others.