Between Oval Office and the Space
Richard
CHF 350
Available, delivery time: 1-2 weeks
Product number:
201004445905
Product information "Between Oval Office and the Space "
Mvt. ETA 2784
| Case: | Steel |
|---|---|
| Condition: | Good |
| Date: | Yes |
| Decade: | 1960s, 1970s |
| Dial: | Arabic |
| Dial Colour: | white |
| Height (approx.): | 10.9 mm |
| Movement: | Automatic |
| Original Box: | No |
| Strap: | Steel Elastic |
| Waterproof: | No |
| Wrist Size: | 17 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 34.5 mm |
| Glas: | Plexi |
Login
No reviews found. Share your insights with others.