Chronomat Steel / Gold
Breitling
CHF 4,650
Available, delivery time: 3-4 weeks
Product number:
210929443501
Product information "Chronomat Steel / Gold "
Val 7750
| Case: | Steel / Gold |
|---|---|
| Condition: | Good |
| Date: | Yes |
| Decade: | 1990s |
| Dial Colour: | black, blue |
| Height (approx.): | 14.7 mm |
| Movement: | Automatic |
| Polished: | Ja |
| Strap: | Steel / Gold |
| Waterproof: | No |
| Wrist Size: | 17 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 39 mm |
| Glas: | Saphir |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
No reviews found. Share your insights with others.