DS 2 - Sea Blue
Certina
CHF 990
Available, delivery time: 2-5 days
Product number:
210728445902
Product information "DS 2 - Sea Blue "
Mvt. 25-651 - NSA Braclet
| Condition: | Good |
|---|---|
| Date: | Yes |
| Decade: | 1970s, 1980s |
| Dial: | Index |
| Dial Colour: | blue |
| Height (approx.): | 11.9 mm |
| Movement: | Automatic |
| Original Box: | No |
| Original Papers: | No |
| Strap: | Steel |
| Waterproof: | No |
| Wrist Size: | 17.5 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 37.5 mm, 38 mm |
| Glas: | Mineral |
Login
No reviews found. Share your insights with others.