Dynamic Space
Omega
CHF 1,650
Available, delivery time: 3-4 weeks
Product number:
200104205501
Product information "Dynamic Space"
| Case: | Steel |
|---|---|
| Condition: | Very Good |
| Date: | Yes |
| Decade: | 1970s |
| Dial: | Index |
| Dial Colour: | blue, grey |
| Height (approx.): | 10.9 mm |
| Movement: | Automatic |
| Original Box: | No |
| Original Papers: | No |
| Polished: | Ja |
| Strap: | Steel |
| Waterproof: | No |
| Wrist Size: | 16.5 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 36.5 mm, 41.5 mm |
| Glas: | Plexi |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
No reviews found. Share your insights with others.