GMT I - Rare
Rolex
CHF 14,900
Available, delivery time: 3-4 weeks
Product number:
9310000001
Product information "GMT I - Rare "
Not Polished - Serviced - Teitikum
| Case: | Steel |
|---|---|
| Condition: | Very Good |
| Date: | Yes |
| Decade: | 1990s |
| Dial: | Index |
| Dial Colour: | black |
| Height (approx.): | 11.9 mm |
| Original Box: | Yes |
| Original Papers: | Yes |
| Strap: | Steel |
| Waterproof: | Yes |
| Wrist Size: | 16.5 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 40 mm |
| Glas: | Saphir |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
No reviews found. Share your insights with others.