Gondolo Rio de Janeiro - Special Edition
Patek Philippe
CHF 11,500
Available, delivery time: 3-4 weeks
Product number:
040401028901
Product information "Gondolo Rio de Janeiro - Special Edition"
Born 1921 - Rose Gold
| Case: | Yellowgold 18K |
|---|---|
| Condition: | Good |
| Dial: | Index |
| Dial Colour: | white |
| Height (approx.): | 12.4 mm |
| Movement: | Automatic |
| Original Papers: | Yes |
| Waterproof: | No |
| Ø Diameter (approx.): | 51 mm |
| Glas: | Plexi |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
No reviews found. Share your insights with others.