Mother of Pearl
Omega
CHF 3,550
Available, delivery time: 2-5 days
Product number:
220317445901
Product information "Mother of Pearl"
Ref. 175.0042
| Condition: | Good |
|---|---|
| Date: | Yes |
| Decade: | 2010s |
| Dial: | Arabic |
| Dial Colour: | nacre |
| Height (approx.): | 12.8 mm |
| Movement: | Automatic, Chronograph |
| Original Box: | No |
| Original Papers: | No |
| Strap: | Steel |
| Waterproof: | No |
| Wrist Size: | 16.5 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 39 mm |
| Glas: | Hesalit |
Login
No reviews found. Share your insights with others.