Santos Carrée Lady Automat
Cartier
CHF 3,150
Available, delivery time: 3-4 weeks
Product number:
920910000001
Product information "Santos Carrée Lady Automat"
| Case: | Steel / Gold |
|---|---|
| Condition: | Very Good |
| Decade: | 1990s |
| Dial: | Roman |
| Dial Colour: | white |
| Height (approx.): | 8.0 mm |
| Original Box: | Yes |
| Original Papers: | Yes |
| Waterproof: | No |
| Wrist Size: | 14.5 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 14.8 mm |
| Glas: | Saphir |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
No reviews found. Share your insights with others.