not to be confued with Chronex_
Chronex
CHF 360
Available, delivery time: 3-4 weeks
Product number:
201007445202
Product information "not to be confued with Chronex_"
ETA 2451
| Case: | Plaqué |
|---|---|
| Condition: | Good |
| Decade: | 1950s, 1960s |
| Dial: | Index |
| Dial Colour: | champagne |
| Height (approx.): | 11.5 mm |
| Movement: | Automatic |
| Original Box: | No |
| Original Papers: | No |
| Strap: | Plaqué Steel |
| Waterproof: | No |
| Wrist Size: | 16.5 cm |
| Ø Diameter (approx.): | 34.5 mm |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
No reviews found. Share your insights with others.